Küp Taş

Küp taş sağlam yapısı ve yıllarca bozulmayan dokusu ile peyzaj işlerinde kullanılır. Bu Taşlar Doğal kırma granit olarak, sulu kesim ve bıçak kesimi olarak sert peyzaj uygulamalarında kullanılır. Ancak granit ocaklarında üretimi yapılan bu taşlar gerek yurt içi hizmetlerde gerekse yurt dışındaki piyasalara satılmaktadır. Ayrıca Küp taş döşeme firmamız olarak ekibimiz ile projeye göre çeşitli yerlerde hizmet vermekteyiz.

küp taş
küp taş

Bu küp taşların oluşumu modern ve gelişmiş kesme, kırma aletleri ile hazırlayan ve istenilen boy ve ebatlarda paketleyen taş ocakları yurt içi ve yurt dışında göndermektedirler. Böylece istenilen  Küp taşı istenilen boyutlarda yapılabileceği gibi en çok kullanılanları 4 X 6  , 6 X 8, ve 8 X 10  ölçülerindedir. Bu taşlar uygulandıkları zemine iyi bir işçilik ile yapılırsa uzun süre devam etmektedirler. Ayrıca defalarca sökülüp yapılabilmektedirler. Böylelikle neredeyse ömür boyu sağlamlığını korumaktadır.

Doğal Granit Küp Taşı

Doğal granit taşları zemin  peyzaj uygulamalarında en çok kullanılan doğal taş  küp taş olmuştur. Peyzaj düzenlemelerinde doğal taş işlerinde granit ve  granit plak taşgranit bordür taşıgranit oluk taşları olarak kullanılır. Hem taş döşeme firmamız ve ekibimiz kaliteli işçilik ve tecrübeleri ile rakipleri arasında yükselen her zaman kendi bünyesinde aldığı işleri eksiksiz yerine getirerek aranan ustalar haline gelmişlerdir. Bundan dolayı tercih edilen ustalarımız bizleri gururlandırmaktadır.

Küp Taş işçiliği

Küp Taş işçiliğimizle rakiplerinden tecrübeleri ile hep bir adım öteye taşırlar. Bir diğer özellik ise müşterileri granit küp taşları konusunda projelere göre bilgilendirip, kendi ekibiyle anahtar teslim yapıp teslim edebilmesidir.  Ayrıca Doğal taş ve granit taşı işleriniz için iletişime geçebilirsiniz. Ve uygulamada profesyonel ekibimiz ile çözüm ortağı olarak sizlere bu hizmeti sunmaktayız vermekteyiz.

kuptas
kuptas

Küp Taşlarda Başlıca Ürünler

Piyasalarda çok çeşidi bulunur. Buna rağmen daha çok tercih edilen yaygın olarak bulunan başlıca benzer taşlar bulunmaktadır. Buna rağmen üretimi de devam etmektedir. Diğer başlıca taş çeşitleri

 • Arnavut kaldırım küp taşları
 • Bazalt küp taşları
 • Tamburlu Granit Küp Taşları 
 • Cilalı Granit Karo
 • Yakılan Granit Karo
 • Sulu Kesim Granit Bordür
 • Granit Yağmur Oluğu
 • Dalya Granit 
 • Granit Merdiven Basamağı 
 • Doğal Kırım Granit Bordür
 • Granit plak taş 
 • Doğal küp taşı 
 • Granit parke taşı

Granit Küp taşı Peyzaj Uygulaması Günümüzde tecrübeli bordür taş ustalarına ulaşmak oldukça zordur. Doğaltaş uygulamaları için iletişime geçin. Bu ustalara ulaşmak için taş ustası iletişim bölümünden internet sitemizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca bordür  taş döşeme ustaları sekmesinden de ulaşabilirsiniz. Böylece yine Ankara taş ustaları sosyal medya iletişim ve youtube küptaş ustaları sekmemizden ulaşabilirsiniz. Yine Arnavut kaldırım ustaları ve bazalt taş ustaları sekmemizden de ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm taş ustalarına ulaşmak için bizleri arayabilirsiniz. Granit Küp Taşlar Ancak Granit Küp taşı Peyzaj Uygulaması Ustalarından oluşan tecrübeli olur. Ayrıca ekiplerimizle anahtar teslim peyzaj projeleri tamamlamaktayız. Küptaşı Ustaları ekibimize ulaşarak taş satışı dahil tüm işçilik ve anahtar teslimi fiyatları alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir